روایت یک پزشک از شرح حال یکی از بیمارانش

یک خانم تقریباً ٣٠ ساله بود ولی به سختی یک زن ۵٠ ساله می‌نشست و برمی‌خواست.

به علتِ فراوانی سکس مقعدی دنبالچه‌اش شکسته بود، همچنین دچار هموروئید (بواسیر) و فیشر (زخم مقعد) نیز شده بود. می‌گفت طی این سال‌ها همیشه ناچار بوده به خواسته‌ی همسرش تن بدهد:

«به جز اینکه فقر و کتک کاری‌ها و فریادهایش را تحمل می‌کردم، به تمام خواسته‌های معقول و نامعقولِ جنسی‌اش باید تن می‌دادم. ما توی یک اتاق کوچک می‌خوابیدیم، بارها دختر ده ساله‌ام بیدار شده بود و ما را حین رابطه نگاه کرده بود و باز خوابیده بود!»

حالا در خانه‌ی پدری‌اش زندگی می‌کرد ولی احساس می‌کرد از چاله به چاه افتاده!

اینجا هم از خشونت برادرانش در امان نیست. می‌گفت: «دلم نمی‌خواهد از اتاق ۴-۵ متری‌ام بیرون بیایم و با خانواده روبرو شوم، صبح تا شب همانجا تنها می‌مانم. خانه‌ی خودمان نه تنها دخترم پیشم بود حداقل می‌توانستم گاهی خرید کنم».

پرسیدم چراکار نمی‌کنی؟

گفت: «یکبار جایی سر کار می‌رفتم، شوهرم به محل کارم آمد و با داد و فریاد و فحاشی گفت که اجازه نمی‌دهم زنم کار کند و آنها هم من را اخراج کردند!»

حالا می‌خواست برگردد و باز با شوهرش زندگی کند…

مبلغی پول نزول گرفته بود تا هم واژنش را تنگ کند و هم روی آلت تناسلی‌اش جراحی زیبایی انجام دهد تا شاید از سکس‌های مقعدی نجات پیدا کند…

در مقابلِ درمان هموروئید و فیشر نیز مقاومت می‌کرد از ترس اینکه مبادا جراحی زیبایی آلت تناسلی‌اش از بین برود!

 

?روایت از تهران به کارزار منع خشونت خانوادگی،‌ https://t.me/pdvcir

شما هم می‎توانید تجربیات خود را از خشونت خانوادگی به صورت حضوری، یا از طریق ایمیل pdvc.ir@gmail.com  یا ادمین کانال تلگرام کارزار https://t.me/pdvci به دستمان برسانید یا آنها را با هشتگ کارزار منع خشونت خانوادگی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *