تن به هم بستر شدن دادم…

وقتی فکرشو می کنم میگم چه لزومی داره که دوباره یادم بیاد و هی تنم آتیش بگیره. اولین باری که دیدمش فقط به این خاطر بود که همسایمون گفت بیا طرز درست کردن میرزا قاسمی رو برای مهمونامون بگو. منم از همه‌جا بی‌خبر رفتم و حین توضیح دادن دیدم که همه نگاه‌ها یک طرف و نگاه همسر آینده‌ام یکطرف دیگر. همان شد که آمدن خواستگاری و ما هم چون شش تا بچه بودیم و پدرم رو از دست داده بودم، به راحتی جواب بله رو از مادرم و برادرم گرفتند. این بود که حتی دوبار هم باهم بیرون نرفته، بعد از یک جشن در روستایی که زندگی کردم، مرا با خود به شهرستان بردند.

از همون ابتدا معلوم شد که هر کدام از پسرها یک اتاق در خانه پدری دارند و با همسرانشان و مادر و پدر شوهرم که در هال خانه می خوابیدند، مواجه شدم. با اینکه دختر چشم و گوش بسته‌ای نبودم، اما برام خیلی سخت بود که با فاصله یک دیوار نازک با همسرم هم بستر شوم. از طرفی می‌دیدم که جاری‌های دیگرم در همان اتاق بچه‌دار شدند. تقریبن هر روز خواهر شوهرم هم با بچه های قد و نیم قد می‌آمد خانه‌مان و تا غروب از آنجا می‌رفت.

کم کم همسرم برای اینکه هی هیس می‌گفتم و اینکه حالا بعدن، صداش درآمد و اعتراض کرد تا جایی که یک شب جر و بحث کوچکی راه انداخت و با صدای مادر شوهرم از هال خانه که چه خبره و بخوابید، همسایه‌ها را دارید خبر می‌کنید، من تن به هم بستر شدن دادم. اما هر بار با عذاب، تا جاییکه از این قضیه متنفر شدم.

شنیده بودم که حامله شدن مصادفه با هم بستر نشدن. این بود که حامله شدم. اما نمی‌دانستم که بعضی‌ها در همه حالت هم بستر می‌شوند. دیگه همسرم گاهی کتک کوچکی می‌زد که من تن به هر کاری بدم.

الان که اینها رو می‌نویسم سال‌ها گذشته و پسرم دبیرستانی شده و ما در یک خانه جدا از خانواده همسرم برای خودمان زندگی می‌کنیم. اما این خاطرات از ذهنم پاک نمیشه. من هنوز خیلی جوانم، اما از رابطه سالم و لطیفی که باید بین زوجین باشد هیچ ندیدم. نمی‌دونم این تقصیر کی بوده، خانواده‌ام، خودم یا خانواده همسرم. از طرفی همسرم هم آدم خیلی خوبیه نسبت به خیلی‌ها. مهمتر اینکه معتاد یا دنبال زن‌های دیگه نیست.

روایت رسیده به کانال کارزار منع خشونت خانوادگی، رشت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *